KONST / Litografier / Färglitografier 13115502
nr 1311 5502
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1976 & 1974,200-upplaga & Hc. Motivet: 47x52 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:10:29
1/3 21:10:20
100 kr
2/3 18:05:29